PŘEJÍT NA OBSAH
DS 3

Nová DS 3


Umění zdokonalení
Od 14 200 Kč bez DPH / měsíc
(Od 17 200 Kč s DPH / měsíc)

156 k

VÝKON

(115 kW)

Až do 402 km v kombinovaném cyklu (WLTP¹)

30min

NABITÍ

k nabití 80 % (na veřejném rychlonabíjecím místě)

156 k

VÝKON

(115 kW)

Jusqu'à 404 km en cycle mixte (WLTP¹)

Jusqu’à 575 km en cycle ville (WLTP¹)

30min

NABITÍ

k nabití 80 % (na veřejném rychlonabíjecím místě)

Od 9 990 Kč bez DPH / měsíc
(Od 12 090 Kč s DPH / měsíc)

VÝKON

Od 100 do 130 koní

ROZMĚRY

Délka : 4,12 metrů

Šířka : 1,79 metrů

Výška : 1,53 metrů

SPOTŘEBA PALIVA / EMISE (KOMBINOVANÝ CYKLUS WLTP)

L / 100 km: v procesu homologace

g CO₂ / km: podléhá schválení typu

VÝKON

Od 100 do 130 koní

ROZMĚRY

Délka : 4,12 metrů

Šířka : 1,79 metrů

Výška : 1,53 metrů

SPOTŘEBA PALIVA / EMISE (KOMBINOVANÝ CYKLUS WLTP)

L / 100 km: v procesu homologace

g CO₂ / km: podléhá schválení typu

LUXUSNÍ A AGILNÍ
Moderní design
Nový DS 3 je technologicky vyspělý a výkonný, na všech cestách vás bude doprovázet s elegancí a charakterem. Je k dispozici ve 100% elektrické verzi a získá si vás svým jízdním komfortem.
Gril nadmíru zvýrazněný a pohled s ostřím jako břitva
Nové křídla DS jsou elegantní spojením mezi technologickými světlomety DS MATRIX LED VISION a maskou chladiče, jemně zdůrazněnou lesklými černými nebo chromovanými diamantovými hroty. Okované chromem nebo černě lakované, tyto křídla DS dodávají modelu DS 3 pronikavý pohled.
Zapuštěné kliky
DS 3 je vybavena chromovanými klikami dveří, které elegantně kopírují její siluetu a při otevření se rozvinou.
Znovu navržený zadní design
Jemně černě lakovaná lišta zdůrazňuje zadní světla a kryt. Oživená podpisem DS Automobiles vloženým do lesklé nerezové oceli, decentně ozvláštňuje zadní část vozidla.

Dostupné motory

Nový DS 3 se dodává v několika verzích motoru:

 

Blue HDI 130 diesel, PureTech 100 a 130 benzín a také ve 100% elektrické verzi.

Vysoce výkonná TECHNOLOGIE
Stoprocentně elektrická verze nového modelu DS 3, postavená na nové platformě a využívající inovativní materiály, se může pochlubit větším dojezdem - až 402 km v kombinovaném cyklu a až 575 km v městském cyklu - a stává se jedním z nejlehčích kompaktních SUV ve své kategorii. Jako spojenec na vašich eskapádách a dlouhých cestách se dobije z 80 % za pouhých 30 minut.
DESIGN

Design interiéru

Know-how a smysl pro detail

Pečlivě zpracovaný interiér nového DS 3 kombinuje špičkové materiály, technologickou eleganci a pozornost věnovanou detailům, aby vás vtáhl do pohodlné a útulné atmosféry plné charakteru a modernosti. 
VÝROBA NÁRAMKŮ
Naši sedláři vylepšili interiér nového DS 3 kůží Nappa, což je vzácná celokožená kůže. Exkluzivní povrchová úprava "hodinkového řemínku" půvabně podtrhuje hluboké propojení mezi automobily DS a řemeslnou zručností. 
OTÁČENÍ MOTORU"CLOUS DE PARIS"
Naši designéři se inspirovali jemným hodinářstvím a ozdobili ovládací prvky nového DS 3 giloší "Clous de Paris". Tato náročná povrchová úprava obsahuje malé cvočky s hlavicemi ve tvaru pyramid, které se harmonicky kříží a proplétají. 
PROŠÍVÁNÍ "PERLOVÝM STEHEM"
Povrchová úprava Point Perle, která se zrodila z fantazie našich sedlářů a byla inspirována výšivkou, reprodukuje motiv ve tvaru perly na prošití kůže v modelu New DS 3. Toto mrknutí se stalo charakteristickým znakem značky DS Automobiles. 
Ušlechtilé materiály
Ušlechtilost materiálů, dokonalost francouzského řemeslného zpracování a harmonie linií vdechují život interiérům, které jsou umocněny jedinečným čalouněním.
PŘIPOJENÁ OBRAZOVKA
VÝKONNOSTNÍ ŘADA
TECHNOLOGIE
Objevte jízdní asistenty v novém DS 3
DS IRIS SYSTEM
DS IRIS SYSTEM je náš nový informační ekosystém, intuitivní, ergonomický a plně přizpůsobitelný. Obsahuje osobního asistenta s dotykovou obrazovkou a pokročilým rozpoznáváním hlasu: DS IRIS SYSTEM dělá to, co chcete, tak, jak to chcete vy.
DS DRIVE ASSIST
DS DRIVE ASSIST nabízí řidičům asistenci a zároveň jim umožňuje získat kontrolu nad vozem. Jedná se o další krok směrem k autonomnímu řízení. Tento inovativní systém reguluje rychlost a vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu a přesně umisťuje Nový DS 3 do jízdního pruhu podle volby řidiče působením na řízení. Řídí rychlost a trajektorii jízdy, aby zajistil vaši bezpečnost a klid za volantem.
DS MATRIX LED VISION
Světlomety DS MATRIX LED VISION v novém modelu DS 3 se skládají ze 3 modulů LED pro funkci potkávacích světel a modulu MATRIX BEAM pro funkci dálkových světel, který je rozdělen do 15 nezávislých segmentů. Tyto segmenty se postupně zapínají a vypínají v závislosti na jízdním prostředí zjištěném horní kamerou na čelním skle. Řidič tak může jet s plnými světlomety, aniž by oslňoval ostatní: například když se blíží k vozidlu, které je sledováno nebo předjížděno, část světelného paprsku se vypne kolem tohoto vozidla, aby mu nepřekážela, a sleduje ho při jízdě.

DALŠÍ TECHNOLOGIE

ADML PROXIMITY

Díky systému Hands-Free Car Access (HFCA) se nový DS 3 automaticky odemkne, když se k němu přiblížíte na vzdálenost až 2 metrů, a kliky dveří, které elegantně kopírují jeho siluetu, se rozloží. 

Poté můžete vůz snadno nastartovat pomocí ovladače Start/Stop. Při odjezdu je princip stejný: kliky dveří se zasunou a vůz se automaticky zamkne.

 
Barevný head-up displej
Barevný rozšířený Head-Up displej nového DS 3 nabízí pohlcující vizuální zážitek podobný rozšířené realitě. Digitální data se promítají na průhlednou desku umístěnou v zorném poli řidiče, takže ten nikdy nespouští oči z vozovky. 
VISION 360

Nový DS 3 je vybaven nejnovější generací předních a zadních digitálních kamer pro optimální reprodukci obrazu na 10,3" dotykovém displeji.

Při všech manévrech v nízkých rychlostech poskytuje videoasistenční systém Vision 360 pohled na vozidlo a jeho okolí "nad hlavou", který se aktualizuje v průběhu jízdy.

 
E-TENSE 100% ELEKTRICKÝ
Naše dva šampionáty Formule E rozvíjely odborné znalosti a know-how našich inženýrů v oblasti elektromobilů a vyústily ve vývoj nové generace mimořádně účinných motorů. Optimalizovaná aerodynamika a tepelná regulace nové baterie nového modelu DS 3 zvyšují výkonnost jeho pohonné jednotky E-TENSE.
Nabíjení nového DS 3
Ať jste kdekoli
Kliknutím níže zjistíte, která nabíjecí místa jsou k dispozici a kompatibilní s vaším modelem.
Aplikace MYDS

Informace o autonomii

Pomocí aplikace MyDS pro chytré telefony můžete v reálném čase zjistit stav nabití nebo odhadovaný zbývající dojezd. Když je vozidlo připojeno k síti, zobrazuje se také rychlost a odhadovaná doba nabíjení.

Dálkové nabíjení

Pomocí dálkového ovládání nabíjení můžete pomocí aplikace MyDS spustit nabíjení nebo přepnout na plánované nabíjení. Tato funkce umožňuje nabíjet ve vhodnější dobu.

Dálkové vytápění a klimatizace

Topení nebo klimatizaci vozu můžete naprogramovat pomocí nastavení klimatizace. Tato funkce je určena pro vaše pohodlí a zároveň zachovává dojezd akumulátoru při nabíjení vozidla.
SLUŽBY NA MÍRU
POUZE TY
Objevte náš program služeb na míru
Smlouvy o poskytování služeb
Získejte klid s našimi balíčky údržby a asistenčních služeb.

Právní informace

¹ Uvedené hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu odpovídají zkušebnímu postupu WLTP, na jehož základě jsou nová vozidla od 1. září 2018 homologována. Tento postup WLTP nahrazuje evropský jízdní cyklus (NEDC), který se používal dříve. Vzhledem k tomu, že zkušební podmínky jsou realističtější, spotřeba paliva a emise CO₂ naměřené postupem WLTP jsou v mnoha případech vyšší než hodnoty naměřené postupem NEDC. Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání a různých faktorech, jako jsou: četnost dobíjení, styl jízdy, rychlost, specifická výbava, volitelná výbava, typy pneumatik, vnější teplota a tepelný komfort na palubě vozidla. Pro více informací se obraťte na své prodejní místo. Další informace naleznete zde.