PŘEJÍT NA OBSAH
DS 7
Od 14 800 Kč bez DPH / měsíc 
(od 17 900 Kč s DPH / měsíc)

Výkon až 360 k s pohonem všech kol

KOMBINOVANÝ VÝKON

(od 165 do 264 kW)

65 km

ELEKTRICKÝ DOJEZD (WLTP¹)

(v kombinovaném cyklu - AER kombinovaný a 81 km v městském cyklu - EAER městský )

cca 2h

100 % OBNOVITELNOST

(při veřejném rychlonabíjení - nástěnný box 7,4 kW / 32 A)

Od 11 800 Kč bez DPH / měsíc 
(od 14 300 Kč s DPH / měsíc)

VÝKON

 130 k

ROZMĚRY

Délka : 4,59 metrů

Šířka : 1,90 metrů

Výška : 1,63 metrů

SPOTŘEBA PALIVA / EMISE (KOMBINOVANÝ CYKLUS WLTP)

5,5 až 5,6 l/100 km

Od 143 do 147 g CO₂ / km

Elegantní a dynamický
Silný styl
Toto moderní SUV kombinuje technologickou dokonalost a výjimečný komfort, abyste znovu objevili potěšení z jízdy. Díky pokročilým technologiím na palubě a důrazu na detail je tento nový model ódou na umění cestovat a na francouzský savoir-faire společnosti DS Automobiles.
Design interiéru
Rafinované odborné znalosti pro vaše pohodlí

Užijte si výjimečnou prostornost a interiér na míru. Rafinovanost našich materiálů, pozornost věnovaná detailům a technologický jízdní prostor přispívají k vaší pohodě a prvotřídnímu komfortu na všech vašich cestách.

 

 

 

INTERIÉR Z KŮŽE NAPPA
Interiér nového DS 7 je elegantní do nejmenšího detailu a kombinuje rafinované povrchové úpravy a špičkové materiály, jako je perleťově šedá nebo čedičově černá kůže Nappa. Podlehněte přepychovému světu a pocitu ušlechtilých materiálů, navržených v čisté tradici francouzského řemesla. 
KONFEKČNÍ NÁRAMEK
Naši sedláři vylepšili interiér nového DS 7 kůží Nappa, což je vzácná celokožená kůže. Exkluzivní povrchová úprava "hodinkového řemínku" elegantně podtrhuje hluboké propojení automobilů DS s francouzským řemeslným uměním. 
PROŠÍVÁNÍ PERLOVÝM STEHEM
Vysoce sofistikovaný detail, který reprodukuje motiv ve tvaru perel na prošívání našich kůží, Point Perle je nápadem našich sedlářů. Tento elegantní a jemný náznak haute couture je originálním podpisem společnosti DS Automobiles. 
MONTRE B.R.M. R180
Hodinky B.R.M R180, navržené ve spolupráci se společností B.R.M Chronographes, se po nastartování vozidla majestátně vynoří z pouzdra na palubní desce. Díky ručičkám, které automaticky nastavují čas, kombinují technologii s elegantním designem. 
CELOKOŽENÝ VOLANT
Zvyšte svůj jízdní komfort a pociťte měkkost kůže potažené volantem nového DS 7. Tato elegantní celokožená kůže je ručně zpracovaná a doplněná saténovými chromovanými vložkami, které dodávají interiéru prestižní design. 
"CLOUS DE PARIS" GILOŠOVANÁ PRÁCE
Při zdobení ovládacích prvků nového modelu DS 7 se naši řemeslníci inspirovali světem jemného hodinářství a vytvořili gilošované prvky "Clous de Paris". Tato povrchová úprava, která je stejně umělecká jako technická, obsahuje malé cvočky s hlavicemi ve tvaru pyramidy, které se kříží a ladně proplétají. 
Cestování s připojením
Nejmodernější digitální zážitek
Prozkoumejte nový DS 7
Pomůžeme vám s výběrem nového modelu DS 7, který vám bude vyhovovat.
DS 7
SUV s charismatickým stylem
 • Parkovací senzory vpředu a vzadu, zadní parkovací kamera
 • DS PIXEL LED VISION 3.0
 • Kola z lehkých slitin 21'' BROOKLYN
 • DS IRIS SYSTÉM, dotykový displej 12,3", 3D on-line navigace
DS 7 Esprit de Voyage

Jedinečná kolekce s emblematickými dekory

Nová DS 7
Nové SUV s charismatickým stylem
 • Parkovací senzory vpředu a vzadu, zadní parkovací kamera
 • DS PIXEL LED VISION 3.0
 • Kola z lehkých slitin 21'' BROOKLYN
 • DS IRIS SYSTÉM, dotykový displej 12,3", 3D on-line navigace
DS 7 Esprit de Voyage
Jedinečná kolekce s emblematickými dekory
TECHNOLOGIE
Užijte si pohodlnou jízdu bez stresu díky inovativním asistenčním technologiím vyvinutým našimi týmy. Efektivita a inovace slouží vaší bezpečnosti a bezpečnosti vašich cestujících.

DS PIXEL LED VISION 3.0

Inteligentní světlomety DS PIXEL LED VISION 3.0 se přizpůsobují okolnímu prostředí a upravují osvětlení podle vnějších podmínek (město, venkov, počasí...) a směrují světlo do zatáček, aby zlepšily viditelnost v zatáčkách.

 

Díky funkci PIXEL můžete zůstat na dálkových světlech, aniž byste oslňovali vozidlo před vámi nebo protijedoucí vozidla.

DS AKTIVNÍ SKENOVÁNÍ ZAVĚŠENÍ
Tento inteligentní systém odpružení využívá kameru v horní části čelního skla a řadu senzorů, které v reálném čase snímají nerovnosti vozovky. Během několika milisekund přenášejí tyto údaje do počítače, který působí nezávisle na každé kolo. V závislosti na těchto informacích zpevňuje nebo změkčuje odpružení, a to nepřetržitě, aby vám zaručilo optimální komfort.
DS DRIVE ASSIST
DS DRIVE ASSIST nabízí řidičům asistenci a zároveň jim umožňuje získat kontrolu nad vozem. Jedná se o další krok směrem k autonomnímu řízení. Tento inovativní systém reguluje rychlost a vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu a přesně umisťuje New DS 7 do jízdního pruhu podle volby řidiče působením na řízení. Řídí rychlost a trajektorii jízdy, aby zajistil vaši bezpečnost a klid za volantem.
DS SLEDOVÁNÍ POZORNOSTI ŘIDIČE
Ve dne i v noci analyzuje systém senzorů a kamer známky únavy nebo rozptýlení řidiče a také trajektorii vozidla. V případě nepozornosti nebo ospalosti se na digitálním přístrojovém panelu zobrazí zvukové upozornění, které se aktivuje v prostoru pro cestující.
DS NIGHT VISION
Infračervená kamera umístěná v masce chladiče nového DS 7 detekuje chodce a zvířata ze vzdálenosti 50 až 100 m a zobrazuje je na digitálním přístrojovém panelu, což umožňuje předvídat nebezpečí a klidně reagovat. Jedná se o skutečnou podporu bezpečnosti, která vám zajistí klidnou jízdu i uprostřed noci.
Nová DS 7 E-TENSE
Díky hybridnímu pohonu s dobíjením o výkonu až 360 k a pohonu všech kol kombinuje nový DS 7 komfort a efektivitu pro plynulou a příjemnou jízdu. Objevte možnost volby různých režimů nabíjení s příslušnou dobou nabíjení a různé barvy světelných ukazatelů zobrazených na poklopu nabíjení.
E-TENSE
Dynamický klid s E-TENSE
Díky hybridnímu pohonu s dobíjením o výkonu až 360 koní a pohonu všech kol kombinuje nový DS 7 komfort a efektivitu, aby poskytoval plynulou a příjemnou jízdu na cestách nejvyšší třídy.
Motorizace E-TENSE 4x4 360
Vysoce výkonný hybrid
Odborné know-how

Na základě našeho závazku a našich dvou titulů dvojnásobných šampionů Formule E inženýři společnosti DS PERFORMANCE začlenili do hnacího ústrojí E-TENSE nového modelu DS 7 technologie z motoristického sportu, jako je rekuperace energie při brzdění.

S motorem E-TENSE 4x4 360 má Nový DS 7 specifické hnací ústrojí, zavěšení kol a zadní odpružení vyvinuté s využitím know-how odborníků společnosti DS Performance.

Síla pohonu všech kol
Při aktivaci režimu SPORT poskytuje kombinace síly obou elektromotorů a benzinového motoru modelu DS 7 neuvěřitelný výkon 360 k a točivý moment 520 Nm při zachování vysoké jízdní pružnosti.
Nový DS 7 E-TENSE 4x4 360 launch edition
 • Dobíjecí hybridní motor o výkonu 360 k 
 • Pohon všech kol 
 • Sedadla v kůži Nappa s páskovým zapínáním 
 • Speciální černé čalounění 21" kola z lehkých slitin 
 • BROOKLYN Panoramatické střešní okno
Technologie E-TENSE
Řídit zcela volně
Rekuperační brzdění
Jednoduchým pohybem řadicí páky můžete přeměnit kinetickou energii vznikající při zpomalování a brzdění na elektřinu a prodloužit tak elektrický dojezd svého vozu New DS 7.
Jízdní režimy

Naše modely E-TENSE mají několik jízdních režimů:

 

 Režim nulových emisí, který je aktivován ve výchozím nastavení, je ideální pro jízdu v městském prostředí. S verzí E-TENSE 4x4 300 můžete ujet až 58 km bez použití kapky benzínu. Absolutní ticho na palubě, výjimečná odezva: zažijte nové pocity.

 

 Hybridní režim vám umožní jezdit chvílemi v elektrickém režimu a jindy v režimu benzinovém. Využijete ho ve městě i na dálnici, nabízí vám optimální využití elektrické energie.

 

 

 

Aktivujte sportovní režim, abyste naplno využili potenciál NOVÉHO DS 7 E-TENSE. Spalovací motor podává plný výkon za asistence elektrické energie. Zrychlení, zrychlení, zrychlení: jízdní dynamika je na vrcholu.

 

 

 

Režim 4WD, který je k dispozici u verzí E-TENSE 4x4 300 a E-TENSE 4x4 360, zlepšuje trakci na silnicích nebo v náročném terénu. Výkon spalovacího motoru a elektromotorů je rovnoměrně přenášen na všechna čtyři kola, což zlepšuje přilnavost na mokrých, blátivých, zasněžených nebo klikatých cestách.

Funkce E-SAVE

Díky funkci E-SAVE si můžete posledních 10 nebo 20 kilometrů jízdy rezervovat ve 100% elektrickém režimu. To znamená, že se svým novým SUV můžete po městě jezdit zcela svobodně, a to i v době největšího znečištění*.

*V závislosti na aktuální legislativě

Výhody plug-in hybridu E-TENSE
Emise a spotřeba
Díky třem motorům o výkonu 225 k a verzím s pohonem všech kol o výkonu 300 a 360 k mají naše modely E-TENSE emise do 40 g CO₂/km.
Ticho a jízdní komfort
Vychutnejte si optimální odhlučnění vylepšené vrstveným sklem: Nový DS 7 Plug-in Hybrid vám poskytne plynulý a klidný zážitek z jízdy.
Dvě verze pohonu všech kol
Díky dvěma motorům E-TENSE 4x4 300 a E-TENSE 4x4 360 ve spojení s automatickou převodovkou EAT8 nabízí nový DS 7 výjimečné jízdní výkony.
Váš dojezd v režimu s nulovými emisemi
Upravte níže uvedené parametry a zjistěte svou skutečnou autonomii.
Výhody instalace na míru
Společnost DS Automobiles vám pomůže vybrat a nainstalovat řešení nabíjení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám: od jednoduché domácí elektrické zásuvky až po instalaci nástěnného boxu s naším partnerem Free2move eSolutions.
Aplikace MYDS

Informace o autonomii

Pomocí aplikace MyDS pro chytré telefony můžete v reálném čase zjistit stav nabití nebo odhadovaný zbývající dojezd. Když je vozidlo připojeno k síti, zobrazuje se také rychlost a odhadovaná doba nabíjení.

Dálkové nabíjení

Pomocí dálkového ovládání nabíjení můžete pomocí aplikace MyDS spustit nabíjení nebo přepnout na plánované nabíjení. Tato funkce umožňuje nabíjet ve vhodnější dobu.

Dálkové vytápění a klimatizace

Topení nebo klimatizaci vozu můžete naprogramovat pomocí nastavení klimatizace. Tato funkce je určena pro vaše pohodlí a zároveň zachovává dojezd akumulátoru při nabíjení vozidla.

Découvrez Nouvelle DS 7 en vidéo

Objevte DS 7 ve videu

SLUŽBY NA MÍRU
POUZE TY
Objevte náš program služeb na míru
Smlouvy o poskytování služeb
Získejte klid s našimi balíčky údržby a asistenčních služeb.

Právní informace

 

¹ Uvedené hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu odpovídají zkušebnímu postupu WLTP, na jehož základě jsou nová vozidla od 1. září 2018 homologována. Tento postup WLTP nahrazuje evropský jízdní cyklus (NEDC), který se používal dříve. Vzhledem k tomu, že zkušební podmínky jsou realističtější, spotřeba paliva a emise CO₂ naměřené postupem WLTP jsou v mnoha případech vyšší než hodnoty naměřené postupem NEDC. Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání a různých faktorech, jako jsou: četnost dobíjení, styl jízdy, rychlost, specifická výbava, volitelná výbava, typy pneumatik, vnější teplota a tepelný komfort na palubě vozidla. Pro více informací se obraťte na své prodejní místo. Další informace naleznete zde.