PŘEJÍT NA OBSAH
DS 9

360 k

VÝKON

(200 k spalovací + 110 k elektrický vpředu a 113 k elektrický vzadu)

47 km

ELEKTRICKÝ DOSAH 

(v kombinovaném cyklu WLTP¹ AER a 52 km v městském cyklu EAER)

1h45

DOBÍJENÍ

pro 100% nabití (montáž na stěnu)

360 k

VÝKON

(200 k spalovací + 110 k elektrický vpředu a 113 k elektrický vzadu)


47 km

ELEKTRICKÝ DOSAH 

(v kombinovaném cyklu WLTP¹ AER a 52 km v městském cyklu EAER)


1h45

DOBÍJENÍ

pro 100% nabití (montáž na stěnu)

EMBLÉMATIKA
Design exteriéru: klenot vytříbenosti
Symbol francouzských zkušeností DS 9 si můžete objednat na svém prodejním místě. Náš sedan, vytvořený s hybridním motorem E-TENSE, byl navržen tak, aby vám nabídl technologickou dokonalost, výjimečný komfort a bezkonkurenční kultivovanost.
Jedinečná dokonalost francouzského know-how
Jedinečná dokonalost francouzského know-how
DS LOUNGE
Design interiéru: esence elegance
DS 9 byl navržen tak, aby každý cestující měl dostatek prostoru a stejnou úroveň pohodlí. Přední i zadní sedadla jsou vyhřívaná, masírovaná a ventilovaná. Alcantara©, která pokrývá čalounění stropu, přispívá k pocitu klidu.
Kůže je všude
Interiér modelu OPERA, který je vrcholným projevem našeho nejkvalitnějšího řemeslného zpracování, je potažen tou nejjemnější kůží Nappa, která pokrývá celou palubní desku, středovou konzolu a sedadla se symbolickým hodinkovým řemínkem. Součástí tohoto exkluzivního podpisu je také celokožený volant.
Clous de Paris" Guillochage
Naši řemeslníci zpracovali každou povrchovou úpravu podle přísných standardů pro zasazování drahých kamenů. Gilošované zasazení "Clous de Paris", inspirované technikami jemného hodinářství, zdobí ovládací prvky malými cvočky s pyramidálními hlavami, které se harmonicky kříží a proplétají.
Prošívání perlovým stehem
Inspirováni výšivkou vytvořili naši sedláři obzvláště elegantní povrchovou úpravu Point Perle, která kopíruje tvar perel a která vylepšuje naše kůže a interiéry. Tento haute couture kývnutí se rychle stalo podpisem společnosti DS Automobiles.
Hodinky BRM R180
Hodinky B.R.M R180, navržené ve spolupráci se společností B.R.M Chronographes, jsou majestátně umístěny na palubní desce a objeví se hned po nastartování vozidla. Kombinují technologii a elegantní design a automaticky upravují čas podle ročního období a cesty.
Accoudoir Lounge
L’accoudoir Lounge, situé à l'arrière, contribue au confort général ; confectionné principalement en cuir Nappa, il offre des rangements équipés de prises USB et permet d'activer les fonctions de massage des places arrière.
Kožený volant
Nechte se okouzlit krásou materiálů, které zdobí interiér DS 9, a zejména naší kůží, která zdobí palubní desku a volant.
Reproduktory FOCAL Electra®
Pro příchod modelu DS 9 přišli naši odborníci s novou koncepcí akustického komfortu. Laminované sklo s akustickou fólií je kombinováno se svařovanou karoserií, která eliminuje vibrace a vytváří skutečně klidné a vyrovnané prostředí. Toto řemeslné zpracování umocňuje čistotu zvuku, který poskytuje Hi-Fi systém FOCAL Electra® a jeho 14 reproduktorů o výkonu 515 W.
TECHNOLOGIE
Když vám pomáhají nejmodernější technologie
Model DS 9 byl navržen s ohledem na vaše pohodlí a je vybaven nejnovějšími technologiemi.
DS AKTIVNÍ SKENOVÁNÍ ZAVĚŠENÍ
Tento inteligentní systém odpružení využívá kameru v horní části čelního skla a řadu senzorů, které v reálném čase snímají nerovnosti vozovky. Během několika milisekund přenášejí tyto údaje do počítače, který působí na každé kolo nezávisle. V závislosti na těchto informacích zpevňuje nebo změkčuje odpružení, a to nepřetržitě, aby vám zaručilo optimální komfort.
DS ACTIVE LED VISION
Díky hlavnímu LED světlometu a třem otočným modulům zvládá technologie DS ACTIVE LED VISION několik režimů osvětlení, které jsou specifické pro každou jízdní situaci. Moduly působí současně a v reálném čase přizpůsobují úhel, intenzitu a dosah světelného paprsku v závislosti na jízdních podmínkách (počasí, světlo). Podle toho, zda jedete ve městě, na okreskách nebo na dálnici, se osvětlení přizpůsobí tak, aby vám poskytlo viditelnost s vysokým rozlišením.
DS DRIVE ASSIST

Systém DS DRIVE ASSIST jsme navrhli tak, aby pomáhal řidiči a zároveň mu umožnil kdykoli znovu získat kontrolu nad vozem. Toto zařízení reguluje rychlost a vzdálenost od vozidla jedoucího vpředu a přesně umisťuje DS 9 do jízdního pruhu podle volby řidiče působením na řízení. Řídí rychlost a trajektorii jízdy, aby zajistilo vaši bezpečnost a klid za volantem.

Systém rovněž řídí fáze zastavení (do 3 sekund) a opětovného rozjezdu, když se provoz zrychlí.

DS NIGHT VISION
Díky infračervené kameře umístěné v přední masce chladiče snímá DS 9 v noci vozovku v reálném čase. Systém je schopen detekovat chodce a zvířata až na vzdálenost 100 metrů, což vám umožní předvídat nebezpečí a rychle reagovat.
DS SLEDOVÁNÍ POZORNOSTI ŘIDIČE
Ve dne i v noci analyzuje systém senzorů a kamer známky únavy nebo rozptýlení řidiče a také trajektorii vozidla. V případě nepozornosti nebo ospalosti se na digitálním přístrojovém panelu zobrazí zvukové upozornění, které se aktivuje v prostoru pro cestující.
DS PARK PILOT

DS PARK PILOT vám velmi usnadní parkování.

 

Tento inteligentní systém je schopen rozpoznat parkovací místo odpovídající velikosti vozu DS 9 pouhým projetím, a to až do rychlosti 30 km/h. Díky této asistenční technologii dokáže vůz sám zaparkovat, ať už do parkovacího otvoru, nebo do spleti, aniž by řidič musel ovládat volant nebo pedály.

E-TENSE
Vychutnejte si potěšení z jízdy s plug-in hybridy
Jízdní režimy
Za volantem DS 9 E-TENSE můžete volit mezi čtyřmi jízdními režimy, z nichž každý více či méně zatěžuje baterii. Režim s nulovými emisemi vám umožní absolvovat většinu cest z domova do práce bez spotřeby paliva. Sportovní režim E-TENSE umožňuje maximálně využít mechanické schopnosti DS 9 úpravou mapování plynového pedálu, převodovky, řízení a řízeného odpružení. Hybridní režim automaticky řídí různé druhy energie tím, že jezdí ve 100% elektrickém režimu, 100% benzinovém režimu nebo v kombinaci obou, pokud to situace vyžaduje. A konečně režim Comfort umožňuje aktivovat systém DS ACTIVE SCAN SUSPENSION. Ten zpevňuje nebo změkčuje odpružení, a to nepřetržitě, aby byl zaručen optimální komfort.
Rekuperační brzdění
Při zpomalování se kinetická energie kol přeměňuje na elektřinu. Tím se prodlouží dojezd baterií až o 15 %.
Funkce E-SAVE
Tento režim umožňuje rezervovat energii pro jízdu ve 100% elektrickém režimu na posledních několik kilometrů jízdy. Díky tomu se můžete dostat do měst, i když je provoz omezen.

SENZACE

DS 9 E-TENSE 4x4 360
Pod vedením společnosti DS Performance, která získala všechny tituly ve Formuli E v letech 2019 a 2020, vedl vývoj a vyladění pohonného ústrojí a zavěšení k výjimečným jízdním vlastnostem. Dynamický klid, který si zákazníci DS Automobiles tolik oblíbili, dosáhl s modelem DS 9 E-TENSE 4x4 360 nových výšin. Výsledkem je nekompromisní rovnováha mezi výjimečným chováním na silnici a maximálním komfortem.
Výhody plug-in hybridů
Ticho a jízdní komfort
Vychutnejte si klidnou a tichou jízdu jak při startování vozidla, tak v režimu nulových emisí. U modelů E-TENSE je ticho na palubě vašeho vozu DS 9 umocněno standardně dodávanými akustickými a laminovanými okny.
Řídit zcela volně
Naše dobíjecí hybridní vozidla nabízejí skutečnou flexibilitu při jízdě ve městě. Za čelním sklem našich modelů E-TENSE se nachází blankytně modrá LED dioda, která potvrzuje aktivaci elektrického režimu pro ještě větší pohodlí.
Emise
Naše modely E-TENSE se dvěma motory (250 k a 360 k 4WD) mají emise od 26 do 41 g CO₂/km.
Zavazadlový prostor a obytnost
Díky velkému rozvoru 2,89 m nabízí DS 9 prostornou a pohodlnou kabinu, stejně jako elegantní středovou loketní opěrku vzadu, která je z velké části potažena kůží Nappa. Zavazadlový prostor modelu DS 9 E-TENSE s objemem až 510 litrů patří k největším ve svém segmentu.
Specializované služby E-TENSE
Využijte řadu služeb společnosti DS Automobiles, které vám usnadní každodenní život: vyhledejte dobíjecí místa a naplánujte si dobíjení nebo instalaci domácího dobíjecího místa přímo ze svého chytrého telefonu nebo vozidla.
Síla plug-in hybridů
Díky dvěma elektromotorům, jednomu vpředu a druhému vzadu, dosahuje motor E-TENSE 4x4 360 výkonu až 360 k a poskytuje tak pozoruhodný výkon.
Autonomie
Přechod do režimu nulových emisí
Dojezd vašeho plug-in hybridního vozidla může ovlivnit řada faktorů, včetně povětrnostních podmínek, rychlosti a stylu jízdy.
Rychlost
Z parametrů, které mají největší vliv na dojezd plug-in hybridního vozidla, je nejdůležitější rychlost. Udržování konstantní, mírné rychlosti vám umožní optimalizovat dojezd vašeho vozu.
Styl jízdy a terén
Váš plug-in hybrid je obzvláště citlivý na váš styl jízdy a venkovní terén. Volba režimu Eco (k dispozici jsou čtyři jízdní režimy), nácvik ekologické jízdy nebo používání rekuperačního brzdění jsou způsoby, jak ušetřit až 15 % energie.
Tepelný komfort a vytápění
Při velmi vysokých teplotách nebo teplotách pod bodem mrazu musí baterie dodávat energii potřebnou k chlazení nebo vytápění kabiny, což v zimě spotřebuje až o 35 % více energie. Proto je vhodnější předkondicionovat (zahřát nebo ochladit) plug-in hybridní vozidlo ještě v době, kdy je připojeno k nabíjecímu bodu.
Vypočítejte si rozsah
Upravte níže uvedené parametry a zjistěte jeho autonomii.
Výpočet doby dobíjení
Vypočítejte si dobu dobíjení podle svého vybavení.
Dobijte svoji DS 9
Ať jste kdekoli
Kliknutím níže zjistíte, která nabíjecí místa jsou k dispozici a kompatibilní s vaším modelem.
Výhody instalace na míru
Společnost DS Automobiles vám pomůže vybrat a nainstalovat řešení nabíjení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám: od jednoduché domácí elektrické zásuvky až po instalaci nástěnného boxu s naším partnerem Free2move eSolutions.
Aplikace MYDS

Informace o autonomii

Pomocí aplikace MyDS pro chytré telefony můžete v reálném čase zjistit stav nabití nebo odhadovaný zbývající dojezd. Když je vozidlo připojeno k síti, zobrazuje se také rychlost a odhadovaná doba nabíjení.

Dálkové nabíjení

Pomocí dálkového ovládání nabíjení můžete pomocí aplikace MyDS spustit nabíjení nebo přepnout na plánované nabíjení. Tato funkce umožňuje nabíjet ve vhodnější dobu.

Dálkové vytápění a klimatizace

Topení nebo klimatizaci vozu můžete naprogramovat pomocí nastavení klimatizace. Tato funkce je určena pro vaše pohodlí a zároveň zachovává dojezd akumulátoru při nabíjení vozidla.
SLUŽBY NA MÍRU
POUZE TY
Découvrez notre programme de services sur-mesure
Smlouvy o poskytování služeb
Získejte klid s našimi balíčky údržby a asistenčních služeb.

Právní informace

 

¹ Uvedené hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu odpovídají zkušebnímu postupu WLTP, na jehož základě jsou nová vozidla od 1. září 2018 homologována. Tento postup WLTP nahrazuje evropský jízdní cyklus (NEDC), který se používal dříve. Vzhledem k tomu, že zkušební podmínky jsou realističtější, spotřeba paliva a emise CO₂ naměřené postupem WLTP jsou v mnoha případech vyšší než hodnoty naměřené postupem NEDC. Hodnoty spotřeby paliva, emisí CO₂ a dojezdu se mohou lišit v závislosti na skutečných podmínkách používání a různých faktorech, jako jsou: četnost dobíjení, styl jízdy, rychlost, specifická výbava, volitelná výbava, typy pneumatik, vnější teplota a tepelný komfort na palubě vozidla. Pro více informací se obraťte na své prodejní místo. Další informace naleznete zde.