PŘEJÍT NA OBSAH

Aplikace MyDS

Vlastní prostor kdykoli a kdekoli

Připojte se a vyrazte

MyDS App a byla vytvořena tak, abyste se mohli propojit se svým vozem DS a jeho prostředím. Získejte přístup ke všem službám Only You jedním kliknutím a prodlužte si svůj zážitek z jízdy před, během a po každé cestě. Všechny modely DS jsou kompatibilní s aplikací MyDS

Svět DS ve vašem chytrém telefonu

MyDS App

Každodenní společník

Před vaší cestou: Ulehčete si život snadným nalezením svého vozu DS.

Během cesty: Sledujte své trasy a spotřebu. MyDS vás upozorní na další údržbu.

Po cestě: Průvodce zaměřený na váš pohodlí, umožňující vám dojít od vašeho vozu DS až k vaší konečné destinaci.

Aplikace MyDS nabízí řadu personalizovaných služeb: dojezd, ujeté kilometry, termíny údržby po každé cestě, což vám umožňuje efektivněji pečovat o váš vůz DS.

Uživatelské příručky

Získejte kompletní informace o svém vozidle DS.

 

MyDS App vám umožňuje okamžitý přístup ke všem dokumentům o vašem vozidle. Bez ohledu na to, zda jde o provoz nebo o nejlepší postupy pro údržbu a servis vašeho DS, vše je na dosah ruky.

 

Všechno, co potřebujete vědět o svém vozidle DS, přímo dostupné pomocí aplikace MyDS. Seznamte se s funkcemi nebo s nejlepšími postupy pro údržbu a servis vašeho DS, vše máte po ruce.

Videonávody přímo od DS

Využijte plně všechno, co vám může vaše DS nabídnout.

 

Právě jste si pořídili svůj vůz DS a hledáte pomoc nebo informace o jeho vybavení? Zjistěte, jak fungují různé technologie vašeho vozidla prostřednictvím videí návodů (videonávodů). Najděte veškeré informace, které hledáte o tomto vozidle a o fungování jeho vybavení.

Dálkové ovládání vašeho elektrického vozidla

Informace o dojezdu

Sledujte v reálném čase stav nabití nebo odhadovaný zbývající dojezd. Okamžitě se podívejte na stav nabití a teplotní předkondicionování vašeho vozidla

Plánované dobíjení

Při nabíjení vašeho vozidla sledujte rychlost a odhadovanou dobu nabíjení. Můžete také nastavit odložený čas nabíjení podle levnějších nočních hodin.

Teplotní předkondicionování

Nastavení předkondicionování teploty interiéru vám umožňuje naprogramovat topení nebo klimatizaci vašeho vozidla. Tato funkce, navržená pro váš komfort, je dostupná jak pro zapojená, tak i pro nezapojená vozidla.

Videonávody pro dálkové ovládání pro elektrické a dobíjecí hybridní modely


 

Aktivace dálkového ovládání

Tento videonávod vám vysvětlí, jak se zaregistrovat a aktivovat dálkové ovládání E-TENSE z aplikace MyDS. Postupně se dozvíte, jak se přihlásit k této funkci, která vám umožní neustále sledovat stav vašeho vozidla E-TENSE.

Dálkové ovládání

Naučte se krok za krokem používat funkce dálkového ovládání E-TENSE přímo z aplikace MyDS. Postupně objevte, jak si přizpůsobit svoji aplikaci a neustále sledovat stav vašeho vozidla E-TENSE: kontrolovat dojezd baterie a její stav nabití, naplánovat dobíjení vašeho vozu nebo teplotní předkondicionování na dálku podle přesného času a vybraných dnů.
Objevte všechny služby MyDS
Prohlédněte si naši sérii videonávodů, abyste plně využili svého vozidla a jeho služeb

Mobilité

Depuis l'application MyDS, accédez aux services proposés par notre partenaire de mobilité Free2Move pour oublier les contraintes du trajet automobile : Mobility Pass et Free2Move Services.

Služby na míru

Only You, luxus pozorností

DS CLUB PRIVILÈGE : Zažijte jedinečné okamžiky a staňte se členem našeho výjimečného klubu.

 

DS ASSISTANCE : Získejte doživotní bezplatnou asistenci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu v ČR a v zahraničí.

 

DS VALET : Mějte k dispozici vlastního řidiče při nákupu vašeho vozu DS nebo při objednávce servisu v našich dílnách.

 
Dosáhněte další úrovně s funkcí Scan

Máte možnost online prohlížet dokumentaci ve voze vašeho DS pomocí svého chytrého telefonu.

 

Stažení digitální dokumentace probíhá přímo z aplikace MyDS.

 

Díky fotoaparátu vašeho mobilního telefonu můžete nyní snímat část vašeho vozu DS a zobrazit podrobné informace o dané součástce.

 

Jednoduchá, rychlá a efektivní, funkce Scan vám poskytuje veškeré potřebné informace.